Inspiruje nas biznes.
Inspiruje nas odpowiedzialność.
Inspiruje nas szczęście.
Inspiruje nas współpraca.

Grupa

Grupa ANG to ludzie, którzy z pasją rozwijają projekty związane z finansami, odpowiedzialną sprzedażą, komunikacją i nowymi technologiami.

Dobra firma oferuje doskonałe produkty i usługi, a wielka firma robi to wszystko i dodatkowo stara się uczynić świat lepszym miejscem. - William Ford Jr, prezes Ford Motor Company

Ludzie

„Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi.” ~Antoine de Saint Exupery

NAME

Artur Nowak-Gocławski

Prezes

artur@goclawski.pl

NAME

Katarzyna Dmowska

Bankowość

katarzyna@dmowska.pl

NAME

Michał Kwasek

Inwestycje

michał.kwasek@grupaang.pl

NAME

Wojtek Kamiński

IT

wojciech.kaminski@grupaang.pl

NAME

Ewa Fijołek

KADRY

ewa.fijolek@grupaang.pl

NAME

Dominika Osiak

Biuro

dominika.osiak@grupaang.pl

NAME

Ewa Szul-Skjoeldkrona

Komunikacja

ewa.szul@grupaang.pl

NAME

Magdalena Mikityn

KADRY

magdalena.mikityn@grupaang.pl

NAME

Marta Godzisz

Koordynacja

marta.godzisz@grupaang.pl

NAME

Elżbieta Rzempała

Księgowość

elzbieta.rzempala@grupaang.pl

NAME

Dominika Huczek

CSR

dominika.huczek@grupaang.pl

NAME

Tomasz Bujański

Wsparcie produktowe

tomasz.bujanski@angkredyty.pl

NAME

Katarzyna Nowak

CSR

katarzyna.nowak@grupaang.pl

NAME

Aneta Mikołajczyk

Wsparcie produktowe

aneta.mikolajczyk@angkredyty.pl

NAME

Agata Wójcik

ROZLICZENIA

agata.wojcik@grupaang.pl

NAME

Anna Cykier

Kontroling wewnętrzny

anna.cykier@grupaang.pl

NAME

Piotr Nguyen Ha

PHP DEV

piotrek@erudion.pl

NAME

Iza Mysiura

Komunikacja wewnętrzna

iza@erudion.pl

NAME

Agnieszka Oleszczuk-Widawska

Uwalnianie marzeń

agnieszka.oleszczuk@mimpi.pl

NAME

Katarzyna Pianko-Szlachta

Nieruchomości

katarzyna.pianko@angnieruchomosci.pl

NAME

Grzegorz Pacuk

Wsparcie produktowe

grzegorz.pacuk@angkredyty.pl

Etyka jest nową przestrzenią konkurencyjności - Peter Robinson, CEO Mountain Equipment Co-op


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/users/grupaang/public_html/index.php:9) in /home/users/grupaang/public_html/index.php on line 453

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/users/grupaang/public_html/index.php:9) in /home/users/grupaang/public_html/index.php on line 453

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas

ul. Konstancińska 2
02-942 Warszawa
Polska

Masz pytania?

kontakt@grupaang.pl